Kılıf&Kılıf Vizyon ve Misyon

İPTAL , İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

Web sitemizden satın aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Ürünü mağazamıza getirerek değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün mağazaya getirilmesi müşterinin sorumluluğundadır.

Sipariş ettiğiniz ürünün hatalı olduğunu veya 3 günlük süre içinde kullanıldığını tespit edersek, değişim işlemi gerçekleştirilemez. Aynı şekilde, ürünün kusuru müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa değişim yapılmaz.

Eğer aldığınız ürün kusurlu ise ve yenisi temin edilemiyorsa, ürünü size teslim eden kargo firması aracılığıyla geri gönderebilirsiniz.

Eğer sipariş verdiğiniz ürünü almak istemiyorsanız, ürün size henüz ulaşmadan önce 0548 832 90 90 numaralı telefondan bize bildirmeniz gerekmektedir.

Bu politikaları uygulayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlamayı hedefliyoruz.

Yanıp Sönen Kutular
Resim 1
1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Resim 2
GÜVENLİ ÖDEME
Resim 3
İPTAL İADE VE DEĞİŞİM
Resim 4
KAPIDA ÖDEME
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Document Document Kılıf&Kılıf Asistanı
Assistant Icon Size nasıl yardımcı olabilirim?
Kılıf&Kılıf Asistan
WhatsApp IconWhatsApp Müşteri Hizmetleri3 Icon 2Mağazalarımız Icon 3Destek Talebi🗨️ Icon 4Kılıf Baskı Sipariş Icon 5 En Yakın Mağazaya Git